تبلیغات
گیاهان دارویی-طب سنتی - تعیین جنسیت نوزاد
گیاهان دارویی-طب سنتی
وبلاگ تخصصی گیاهان دارویی و خرید و فروش گیاهان دارویی و داروهای گیاهی
به فروشگاه بزرگ گیاهان دارویی و محصولات طب سنتی شفای سبز ایران خوش آمدید

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 11 آبان 1390

در این قسمت به بررسی چگونگی تعین جنسیت نوزاد قبل از تولد می پردازیم امیدوارم مفید واقع شود.

تعیین جنسیت نوزاد

در مورد تعیین جنسیت نوزاد ، و به دنیا آوردن فرزند دختر یا پسر به دلخواه مادر و پدر ، دو نظریه و در نتیجه دو گونه توصیه وجود دارد :

نظریه اول این كه جنسیت نوزاد در هنگام انعقاد نطفه مشخص می شود.

نظریه دوم این است كه جنسیت نوزاد ، با غذائى كه مادر در ماه‌هاى اول آبستنى مى خورد معین می شود .

گروه اول براى داشتن نوزاد دختر یا پسر به دلخواه ، چنین توصیه مى كنند :

الف - اگر دختر می خواهید :

1 - زنانى كه آرزوى به دنیا آوردن دختر دارند ، بایستى یك ماه قبل از آغاز باردارى از مصرف نمك به هر شكل و صورتى جداً ، خوددارى كنند و به طور كلى باید نمك را از كلیه غذاى مصرفى خود حذف كنند.  زیرا ، فقدان نمك در غذاهاى مصرفى سبب ازدیاد فعالیت غدد فوق كلیوى مى شود و ترشح هورمونهاى غشاء فوق كلیوى را زیادتر مى كند . این نوع هورمونها مخصوصا بافتهاى پتاسیم دار را كم كرده و به این ترتیب جهاز تناسلى زن ، مساعد براى خاصیت اسیدى مى گردد .

بنابر این بایستى از خوردن انواع قارچها ، كنگر ، اسفناج موز ، بلوط و خرما كه سرشار از پتاسیم می باشند بشدت دورى جست . برعكس لبنیات و تخم مرغ مفیدند و داراى كلسیم هستند . زنانى كه آرزوى دختر دارند نباید مصرف شیر و تخم مرغ را فراموش كنند .

2 - عمل مقاربت باید دو یا سه روز قبل از تخمك گذارى قطع شود . پزشكزمان آزاد كردن تخمك در زن را می داند و می تواند در تعیین وقت قطعى آن به شما كمك كند .

3 - قبل از عمل مقاربت باید " واژن " را با مادهء اسیدى ، دو قاشق غذا خورى سركه سفید محلول در یك چهارم لیوان آب شستشو داد . حاصل كار این است كه محیط عمل سلولهاى بارورى را اسیدى نموده و در نتیجه سبب ایجاد نطفه دختر می شود .

4 - اگر زن به حالت عادى هیجان جنسى دارد ، باید سعى در پرهیز و جلوگیرى از آن نماید ، " هیجان جنسى " ممكن است محیط رحم را خنثى نموده و یا خاصیت اسیدى آن را ضعیف كرده و شانس ایجاد نطفه دختر را كم نماید .

5 - پرهیز از نزدیكى ، ضرورتى ندارد تا بعد از مقاربت آخرى كه دو یا سه روز قبل از آزاد كردن تخم در بدن زن می باشد و در این زمان دورى از عمل لازم است .زیرا وجود مقدار كمى اسپرم ایجاد نطفه و پیدایش جنین را فراهم می آورد . بنابر این مباشرت مكرر قبل از دو یا سه روز مانده به زمان تخمك گذارى ضررى ندارد و ممكن است عملا كمك به دختر شدن نطفه نماید .

ب - اگر پسر مى خواهید :

1 - برعكس رژیم غذائى در مورد اینكه دختر مى خواهند ، زن باید رژیم غذائى نمكدار را مراعات كند و مخصوصا مواردى كه توضیح داده شد و براى دختر داشتن منع شده ، به مصرف برساند .

2 - عمل مقاربت باید مقارن با آزاد شدن تخمك زن انجام گیرد . یا حداقل زمان كوتاه نزدیك به آن اجرا شود .

3 - قبل از نزدیكى باید با دو قاشق غذاخورى " كربنات دوسود " مخلوط با یك چهارم لیوان آب ، " واژن " را شستشو نموده ، محیط اسیدى آن را تبدیل به قلیائى كرد و بهتر است این شستشو پانزده دقیقه قبل از عمل مباشرت انجام گردد .

4 - ارگانیسم " هیجان جنسى " زن ضرورى است . و اگر باشد ایده آل است . اگر زنى معمولا حرارت جنسى دارد شوهر باید زمان انزال را با او تطبیق دهد و یا تأمل كند تا به زن قبلا انزال دست دهد .

5 - نفوذ كامل منى مرد در لحظه انزال به داخل رحم و دهانه آن اطمینان بیشترى در استحصال ایجاد نطفه پسر حاصل می نماید .

6 - پرهیز از مقاربت ، قبل از زمان معینه ضرورى است . عمل مباشرت باید كاملا در شروع ( رگل ) ماهیانه تا روز آزاد كردن تخم وسیله رحم زن جلوگیرى شود .

7 - اگر خانمى چند ساعت قبل از آمیزش مقدارى از میوه ء توت فرنگى بخورد ، ترشح دهانهاى رحم او قلیائى شده ، كروموزمهاى " دختر " را از بین برده و محیط رحم را براى پرورش " پسر " آماده می سازد .

اما گروه دوم معتقدند : جنین پس از انعقاد كاملا خنثى مى باشد و در ماه دوم هورمونها پیدا مى شوند و هر كدام ترشحاتشان زیادتر باشد . جنسیت جنین به سوى آن متمایل می شود .

تغییر جنسیت و تعیین سرنوشت جنین در ماه‌هاى دوم است و غذاهاى ماه‌هاى اول و مخصوصا ماه دوم در این موضوع مهم اثر فوق العاده دارند . اگر ماه دوم آبستنى مصادف با اواخر زمستان و ایام نوروز باشد بیشترممكن است نوزاد دختر شود .

اگر این ماه مصادف با فصل كاهو بوده و زن آبستن مقدارى از آن را بدون سركه میل نماید ممكن است نوزاد او پسر گردد . اگر این ماه مصادف با فصل توت فرنگى باشد و زن آبستن از آن بخورد جنین او پسر خواهد شد . سبزیهاى جوان ، جنین را پسر و سبزیهاى پیر جنین را دختر مى نماید . خرما و انگور جنین را پسر و سركه ی آنها جنین را دختر می كند .

به تجربه ثابت شده است زنانى كه هنگام آمیزش ، خونشان قلیایى است فرزندشان پسر و كسانى كه خونشان ترش است نوزاد شان دختر است. گوشتها ، قارچها ، مواد بیاض البیضى و سبزیهاى پیر ، ترشى خون را بالا می برند .

كلسیم با اینكه قلیایى است در بدن عمل مخالف دارد و ترشى بدن را بالا مى برد . برعكس ، سبزیهاى جوان ، توت فرنگى ، انگور و میوه‌هاى ترش ، خون را قلیایى مى نمایند .

اگر به خوردن میوه‌هاى ترش علاقه‌مند باشند و زیاد بخورند اولادشان پسر و اگر به شیرینى و آجیل علاقه‌مند شوند یا به خوردن مقدار زیادى گوشت رغبت نمایند فرزندشان دختر می شود .

هورمونهاى زنانه نیز ممكن است در سرنوشت جنسیت نوزاد مؤثر باشد . چنان كه اگر در سه ماهه ی اول ، زنى زیاد رازیانه بخورد نوزاد او بدون شك دختر می شود .

نشانه‌هاى جنسیت جنین

 نشانه حمل پسر آنست كه رنگ زن حامله خوب و صاف و شفاف باشد . ادرار رنگین بوده در اكثر زنان ، پستان راست بزرگ تر از چپ است . سر پستان سرخابى گرائیده و حركت جنین طرف راست شكم محسوس مى باشد . زن حركاتش ملایم است . میل با طعمه لطف و خوشگوار دارد ، ولى هرگاه هنگام ولادت درد از كمر زن ظاهر شود و به شكم برسد نوزاد پسر است و اگر درد از ما بین ناف و پایین بر خیزد دختر مى باشد . نشانه دختر آنست كه : حالت رنگ رخساره ی زن بر خلاف پسر است . سیاهى پستان چپ بزرگ نماید . ادرار سفید گردد . زن اشتهاى كاذب پیدا كند . میل به چیزهاى كثیف مانند ترشى و گل زیادتر داشته باشد . حركت جنین در طرف چپ محسوس شود.
طبقه بندی: طب سنتی، 
برچسب ها: تعیین جنسیت نوزاد، نشانه‌هاى جنسیت جنین، جنین، نوزاد، طب سنتی،
ارسال توسط علی محمدی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از مطالب exsirplantsراضی بودید؟

پیوند های روزانه